فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه شهید مطهری گناباد؛

سومین جلسه کارگاه «قصه گویی» با مشارکت باشگاه کتابخوانی ساغر برگزار شد

سومین جلسه کارگاه «قصه گویی» به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد و مشارکت باشگاه کتابخوانی ساغر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، سومین جلسه کارگاه «قصه گویی» به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد و مشارکت باشگاه کتابخوانی ساغر برگزار شد.

اسما قلی زاده، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد کتابخانه های عمومی را فرهنگسراهای اجتماعی عنوان کرد که در تلاش هستند تا کودکان را با توجه به روند رو به رشد استفاده از فضاهای مجازی به سمت و سوی کتاب هدایت کنند.
وی با بیان اینکه یکی از روشهای موثر در این مسیر، قصه گویی است، گفت: قصه گویی هنری است که علاوه بر اینکه برای کودکان جذاب و شیرین است می تواند  به نوعی تربیت غیر مستقیم نیز باشد. به عبارت ساده تر اگر قصه گویی آگاهانه و اصولی بیان شود سهم بسزایی در پرورش و رشد ذهنی، عاطفی و اجتماعی کودکان و نوجوانان دارد.

در همین راستا، سومین جلسه از سلسله کارگاه های «قصه گویی» با هدف آموزش و افزایش توانمندیهای کودکان جهت شرکت در جشنواره های ملی و بین المللی قصه گویی برگزار شد.
این کارگاه با حضور بالغ بر 20 نفر از علاقمندان با محوریت کتاب «قصه های خوب برای بچه های خوب» نوشته مهدی آذریزدی و آثار کلر ژوبرت از منابع جشنواره قصه گویی قرآن تبیین برگزار شد.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0تیر\گناباد\کارگاه قصه گویی-مطهری\سومین کارگاه قصه گویی. 1 .jpg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , باشگاه کتابخوانی ساغر , کتابخانه شهید مطهری گناباد , کارگاه قصه گویی , پایگاه مقاومت بسیج کتابدار شهید عباس غفرانی , شورای امر به معروف و نهی از منکر
نسخه قابل چاپ