فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به منظور آشنایی با آئین و سنتهای قدیمی برگزار شد؛

نمایشگاه نقاشی و عروسک «به رسم هنر» در کتابخانه مرحوم دوزنده عبدل آباد مه ولات

نمایشگاه نقاشی و عروسک «به رسم هنر» به منظور آشنایی با آئین و سنتهای قدیمی در کتابخانه عمومی مرحوم دوزنده عبدل آباد شهرستان مه ولات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نمایشگاه نقاشی و عروسک  «به رسم هنر» به منظور آشنایی با آئین و سنتهای قدیمی در کتابخانه عمومی مرحوم دوزنده عبدل آباد شهرستان مه ولات برگزار شد.

سمیه خداشناس، مسئول کتابخانه عمومی مرحوم دوزنده عبدل آباد شهرستان مه ولات گفت: نقاشی در طول دورانهای مختلف از جمله هنرهایی است که مورد توجه انسان به خود بوده، چرا که نقاشان همیشه رویاها و افکار خود را در تابلو نقاشی به تصویر می کشیدند. مهمترین کاری که هنر و به ویژه نقاشی می کند ارتباط حسی ودرونی است که هنرمند با بوم نقاشی برقرار می کند.
وی افزود: در واقع نقاشی بیانگر تاریخ، تمدن، افکار و آئین یک ملت در همه اعصار است.

از همین رو، نمایشگاه نقاشی و عروسکهای سنتی «به رسم هنر» با هدف آشنایی مردم با سنت و فرهنگی قدیمی ایران زمین به مدت 10 روز درکتابخانه عمومی مرحوم دوزنده روستای عبدل آباد برگزار می شود.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0تیر\مه ولات\نمایشگاه -دوزنده\IMG-20220617-WA0002.jpg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , نمایشگاه نقاشی و عروسک , کتابخانه مرحوم دوزنده عبدل آباد مه ولات , به رسم هنر
نسخه قابل چاپ