فهرست

اخبار شهرستان‌ها

سرپرست فرمانداری شهرستان درگز:

کتابخانه ها باید به کودکان توجه ویژه ای داشته باشند

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان درگز با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان درگز با حضور محمد کرمی، سرپرست فرمانداری شهرستان و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

در ابتدا محمد کرمی، سرپرست فرمانداری شهرستان درگز با بیان اینکه کتاب و کتابخوانی در توسعه جامعه نقش موثری دارد، گفت: کتابخانه های عمومی و به ویژه کتابداران می توانند با برگزاری برنامه ها و فعالیتهای متنوع فرهنگی کتاب محور علاوه بر تشویق مردم به حضور در کتابخانه ها باعث ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشتی دوباره جامعه با کتاب شوند.
وی با اشاره به شروع فصل تابستان افزود: توجه کتابخانه های عمومی به عنوان فرهنگسراهای اجتماعی به کودکان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم باید خاص و ویژه باشد. کتابخانه ها می توانند در پر کردن ایام فراغت جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان با برگزاری برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی با توجه به ذائقه مخاطبین نقشی موثر و مفید ایفا نمایند.

در ادامه کاظم جبرائیلی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان درگز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی در طول یکسال گذشته، همراهی و تعامل سایر دستگاه های اجرایی را در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواستار شد.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\درگز\انجمن\WhatsApp Image 2022-06-19 at 1.16.32 PM (1).jpeg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , سرپرست فرمانداری شهرستان درگز , اداره کتابخانه های عمومی شهرستان درگز , جلسه انجمن
نسخه قابل چاپ