فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف افزایش تعاملات فرهنگی صورت گرفت؛

دیدار نماینده عالی مدیرکل در شهرستان زبرخان با بخشدار اسحاق آباد

نماینده عالی مدیرکل در شهرستان زبرخان در راستای افزایش تعامل و همکاریهای فرهنگی با بخشدار اسحاق آباد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، محمدرضا مقدم پاشا، نماینده عالی مدیرکل در شهرستان زبرخان در راستای افزایش تعامل و همکاریهای فرهنگی با سیدمحمد رفیعی خراسانی، بخشدار اسحاق آباد دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا محمد رضا مقدم پاشا، نماینده عالی مدیرکل در شهرستان زبرخان ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی به فضاهای کتابخانه ای یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، گفت: مردم باید  از نعمت داشتن کتاب و مطالعه بهره مند باشند.
وی افزود: بر هیچکس پوشیده نیست که امروزه برای رشد فرهنگی عمومی و بالابردن سطح درک و آگاهی مردم ابتدا باید آنان را به سمت و سوی افزایش دانایی و به تبع آن دوستی با کتاب و کتابخوانی هدایت کرد.

در ادامه سید محمد رفیعی خراسانی، بخشدار سحاق اباد بر لزوم افتتاح کتابخانه دراین شهر و دسترسی مردم به کتاب و افزایش سرانه مطالعه  تاکید کرد و در خصوص راه اندازی آن قول همکاری داد.

همچنین دراین دیدار مقدم پاشا با ارایه گزارشی از وضعیت کتابخانه شهر اسحاق آباد ابراز امیدواری کرد با اهتمام مسئولان شهرستان زبرخان هرچه زودتر این کتابخانه به بهره برداری برسد.

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , نماینده عالی مدیرکل در شهرستان زبرخان , بخشدار اسحاق آباد , دیدار , راه اندازی کتابخانه
نسخه قابل چاپ