فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای پرکردن ایام فراغت برگزار شد؛

جلسه برنامه ریزی فرهنگی با حضور جمعی از مسئولین در کتابخانه شهید پیرزاده گناباد

جلسه برنامه ریزی فرهنگی در راستای پرکردن ایام فراغت با حضور جمعی از مسئولین در کتابخانه عمومی شهید پیرزاده شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جلسه برنامه ریزی فرهنگی در راستای پرکردن ایام فراغت با حضور جمعی از مسئولین در کتابخانه عمومی شهید پیرزاده شهرستان گناباد برگزار شد.

در ابتدا احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با اشاره به شروع فصل تابستان و ایام فراغت کودکان و نوجوانان، گفت: نحوه پر کردن ایام فراغت در زندگی فردی و اجتماعی کودکان و نوجوانان نقش بسزایی ایفا می کنند.
وی افزود: در واقع می توان اینگونه گفت که این ایام می تواند زمینه ساز ساختن آینده روشن برای کودکان و نوجوانان باشد. شرکت در کلاس های متنوع آموزشی و فرهنگی باعث آموزش و یا پرورش استعدادهای این قشر آینده ساز می شود.

مظلوم اظهار داشت: از همین رو کتابخانه عمومی شهید پیرزاده در تلاش است تا با مشارکت سایر دستگاه های فرهنگی اعم از کانون شهید دهقان، پایگاه مقاومت بسیج خواهران و برادران، خانه قرآن، دهیاری و شورای اسلامی به نحوه شایسته ای از این ایام استفاده کند.

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه شهید پیرزاده گناباد , ایام فراغت , جلسه برنامه ریزی فرهنگی
نسخه قابل چاپ