فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت بررسی وضعیت کتابخانه ها؛

جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با حضور مسئولین کتابخانه ها برگزار شد

جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با محوریت بررسی وضعیت کتابخانه ها و حضور مسئولین کتابخانه ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با محوریت بررسی وضعیت کتابخانه ها و حضور مسئولین کتابخانه ها برگزار شد.

احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با اشاره به برنامه های فرهنگی اجرا شده در کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: هدف از برگزاری برنامه های فرهنگی در طول یکسال گذشته با محوریت کتاب علاوه بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در راستای رشد فرهنگ عمومی و ارتقای دانش و آگاهی مردم است.
وی ضمن قدردانی از کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان، افزود: تلاش ما برآن است تا با استفاده از نیروهای پرتوان، خلاق و فرهنگ دوست گامی موثر در مسیر اعتلای جامعه اسلامی خود برداریم.

مظلوم همچین در خصوص رفع برخی معضلات و مشکلات موجود در کتابخانه های عمومی اظهار امیدواری کرد با احتساب دریافت سهم نیم درصد شهرداری ها و استفاده از ظرفیت خیرین بتوان بخشی از این مشکلات را برطرف کرد.

در ادامه هر یک از مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد به گزارش برنامه های فرهنگی انجام شده در سال جاری از جمله برنامه های انجام شده در دهه کرامت و سایر مناسبت ها و نیز بیان  فعالیت های پیش بینی، بیان مشکلات کتابخانه ها و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با رفع این مشکلات پرداختند.

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , شورای اداری , کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد
نسخه قابل چاپ