فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف تقدیر از برگزیدگان برگزار شد؛

آئین اختتامیه مسابقات فرهنگی در کتابخانه ملامحمدجعفر طبیب بیلندی گناباد

آئین اختتامیه مسابقات فرهنگی با هدف تقدیر از برگزیدگان در کتابخانه عمومی ملامحمدجعفر طبیب بیلندی شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، آئین اختتامیه مسابقات فرهنگی با هدف تقدیر از برگزیدگان در کتابخانه عمومی ملامحمدجعفر طبیب بیلندی شهرستان گناباد برگزار شد.

کتابخانه عمومی ملامحمدجعفر طبیب بیلندی شهرستان گناباد در چند ماه اخیر و به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی اقدام به برگزاری مسابقات فرهنگی کرده است که خوشبختانه با استقبال بی نظیر مراجعین و اعضای کتابخانه مواجه شد. از همین رو، آئین اختتامیه این مسابقات با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و به منظور تقدیر از برگزیدگان برگزار شد.

در ابتدا احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد ضمن تأکید بر تغییر کاربری کتابخانه های عمومی به فرهنگسراهای اجتماعی، گفت: امروزه فعالیت های کتابداران در کتابخانه های عمومی محدود به ارائه خدمات کتابخانه ای همچون آماده سازی و امانت کتاب نیست. اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی نشان از تغییر این کاربری دارد.
 وی ضمن تشکر از مسئول کتابخانه عمومی ملامحمدجعفر طبیب بیلندی اظهار امیدواری کرد با کمک شورا و دهیاری روستای بیلند و همچنین همراهی خیرین و مردم آن، با توجه به محدودیت منابع مالی دولتی بتوان برخی از مشکلات کتابخانه را رفع کرد.

در پایان از برگزیدگان مسابقات «برسد به امام زمانم(عج)»، «وصیتنامه سردار فاطمی ما» و دلنوشته ی«قهرمان من»  با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است، جوایز به همت صندوق قرض الحسنه خاتم الأنبیا روستای بیلند تهیه و تقدیم شد.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\گناباد\تقدیر برندگان-بیلند\4a1eeb84-2589-40a1-bacb-0bda0110d98d.jpg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه ملامحمدجعفر طبیب بیلندی گناباد , تقدیر از برگزیدگان , مسابقات فرهنگی
نسخه قابل چاپ