فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه شهید هاشمی نژاد بیدخت گناباد؛

محفل انس با نهج البلاغه با حضور جمعی از علاقمندان برگزار شد

محفل انس با نهج البلاغه به همت کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بیدخت شهرستان گناباد با حضور جمعی از علاقمندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، محفل انس با نهج البلاغه به همت کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بیدخت شهرستان گناباد با حضور زهرا میری، مدرس حوزه و مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان برگزار شد.

در ابتدا زهرا میری، مدرس حوزه و مدیر حوزه علمیه خواهران گناباد در خصوص نهج البلاغه گفت: نهج البلاغه در تمامی زمینه های اخلاقی، اجتماعی، فکری و اخلاقی کتاب جامع و کاملی است.
 وی ضمن بررسی ویژگیهای قرآن و نهج البلاغه گفت: امیرمؤمنان علی علیه السلام در خطبه ای از نهج البلاغه در توصیف قرآن، این کتاب آسمانی می فرمایند «قرآن نوری است که خاموشی ندارد، چراغی است که درخشندگی آن زوال نپذیرد، دریایی است که ژرفای آن درک نشود، راهی است که رونده آن گمراه نگردد، شعله ای است که نور آن تاریک نشود، جدا کننده حق و باطلی است که درخشش برهانش خاموش نگردد».

در پایان ضمن معرفی کتاب «درس هایی ازنهج البلاغه» نوشته جواد محدثی توسط مریم رشادتی، مسئول کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بیدخت، بخشی از کتاب نیز خوانش شد.


Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\گناباد\محفل نهج البلاغه-بیدخت\WhatsApp Image 2022-06-14 at 8.28.23 AM.jpeg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , تابخانه شهید هاشمی نژاد بیدخت گناباد , محفل , انس با نهج البلاغه
نسخه قابل چاپ