فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به میزبانی کتابخانه های شهرستان خواف؛

کودکان میهمان برنامه های فرهنگی دهه کرامت شدند

کودکان به میزبانی کتابخانه های عمومی شهرستان خواف میهمان برنامه های فرهنگی دهه کرامت شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، کودکان به میزبانی کتابخانه های عمومی شهرستان خواف میهمان برنامه های فرهنگی دهه کرامت شدند.

کتابخانه ها همچون سنوات گذشته به یمن حضور حضرت امام رضا(ع) در سرزمین ایران و در راستای ترویج فرهنگ رضوی به منظور الگوپذیری جامعه از بزرگان و اسوه های واقعی، با اجرای برنامه ها و فعالیتهای متنوع فرهنگی سعی بر آن داشتند تا اقدامی موثر در مسیر شناساندن بیشتر مردم با سیره و سبک زندگی حضرت معصومه(س) و حضرت رضا(ع) در دهه کرامت انجام دهند.

از همین رو، نشست جمع خوانی کتاب «درسهایی از امام: اخلاص و تقوا» اثر رسول سعادتمند با حضور کتابدارا ن و اعضای کتابخانه و آموزش اریگامی برای کودکان در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد.
همچنین جمع خوانی کتاب «دختر نارنج و ترنج» محمدرضا یوسفی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (ص) و محفل حدیث خوانی از  کتاب «اول کارت را بشناس: پنج حدیث از امام رضا(ع)» به همت کتابخانه عمومی شهید عبدالواحد جلالی سنگان برگزار شد.
از جمله برنامه های اجرا شده در کتابخانه عمومی قاسم آباد نیز می توان به اجرای پویش «سلام فرمانده» و جمع خوانی کتاب «هشتمین آفتاب: روایت داستانی زندگی امام رضا(ع)» اثر لیلا شمس اشاره کرد.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\خواف\دهه کرامت\IMG-20220602-WA0008.jpg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه های عمومی شهرستان خواف , دهه کرامت
نسخه قابل چاپ