فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور اعضای حقیقی و حقوقی؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد با حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد با حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

در ابتدا حسین حسینایی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان خلیل آباد ضمن تبریک ایام دهه کرامت و ولادت حضرت امام رضا(ع) با اشاره به انعقاد تفاهم نامه اداره کتابخانه ها و آموزش و پرورش این اقدام را بسیار موثر دانست و اظهار امیدواری کرد این مسئله باعث ترغیب و تشویق بیش از پیش کودکان برای حرکت در مسیر کتاب و کتابخوانی شود.
وی افزود: با توجه به روند رو به رشد استفاده از فضای مجازی و ورود برخی از آسیب های احتمالی این فضا برای کودکان، امروز باید در تلاش باشیم تا با ایجاد محیطی مناسب بتوانیم کودکان را از این فضا دور و به سمت و سوی کتاب و کتابخوانی هدایت کنیم.

در ادامه حسن احمدی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد ضمن بیان گزارشی از مصوبات قبلی به بیان دستور کار جلسه و پیشنهاداتی در حوزه کتابخوانی و فعالیت های قابل انجام پرداخت.
وی گفت: با توجه به استقبال مردم از یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی این شهرستان در بخش فردی 46 نفر و در بخش خانوادگی دارای 2 خانواده برگزیده است.
احمدی تعامل و همکاری سایر دستگاه های اجرایی را با کتابخانه ها گامی موثر و مفید برای ترویج فرهنگ کتاب وکتابخوانی در جامعه عنوان کرد.

معرفی کتاب «مردان مریخی زنان ونوسی» نوشته جان گری توسط حسین اسماعیلی ثانی، رئیس اداره بهزیستی و عضو انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان پایان بخش این جلسه بود.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\خلیل آباد\انجمن\WhatsApp Image 2022-06-13 at 1.04.41 PM.jpeg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد , تفاهم نامه , جشنواره رضوی
نسخه قابل چاپ