فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه امامزاده محمدعابد(ع) کاخک؛

ویژه برنامه «منبر کتاب» با محوریت ایام دهه کرامت برگزار شد

ویژه برنامه «منبر کتاب» با محوریت ایام دهه کرامت به همت کتابخانه عمومی امامزاده محمدعابد(ع) کاخک شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، ویژه برنامه «منبر کتاب» با محوریت ایام دهه کرامت به همت کتابخانه عمومی امامزاده محمدعابد(ع) کاخک شهرستان گناباد و با حضور حجت الاسلام و المسلمین ولی خاکشور، امام جمعه بخش کاخک برگزار شد.

همزمان با 5 ذی القعده، روز بزرگداشت تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه سلسله نشست های  فرهنگی «منبر کتاب» با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در مساجد، امامزادگان و مکان های معنوی انجام شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین ولی خاکشور، امام جمعه بخش کاخک شهرستان گناباد گفت: تکریم اهل بیت (ع) و امامزادگان موجب کسب فیض و تعظیم شعائر دینی است.
وی افزود: امامزادگان ملجاء و پناهگاهی برای روح های خسته و مردم می باشد تا به واسطه این پیوند میان امامزادگان و خداوند باری تعالی بارقه های ایمان، معرفت و تقوا در دل و جان ما متبلور شده و انسان ها را از نیستی ساقط شده به هستی هر چه معنوی تر و پربار می رساند.
در پایان وی به معرفی و خوانش بخشی از کتاب «کنگره بین المللی امامزادگان از نگاه علماء و اندیشمندان» کاری از معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه در جمع خادمان رسمی و افتخاری بقعه متبرکه امامزاده سید محمدعابد (ع) کاخک پرداخت.

گفتنی است، نمایشگاه کتاب با محوریت «امامزادگان تجلی فرهنگی و هنر قدسی» نیز برای بازدید علاقمندان دایر شد.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\گناباد\منبر کتاب-امامزاده\d783d565-18e8-4094-9bb3-d992c8d99b2e.jpg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , منبر کتاب , تابخانه امامزاده محمدعابد(ع) کاخک گناباد , معرفی کتاب , ایام دهه کرامت , پایگاه مقاومت بسیج کتابدار شهید عباس غفرانی
نسخه قابل چاپ