فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با ایام دهه کرامت برگزار شد؛

جشن میلاد در کتابخانه عمومی شهید مطهری مشهد

همزمان با ایام دهه کرامت، به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری مشهد مقدس، مراسم جشن میلاد مسعود امام رضا(ع) با حضور جمعی از اعضای کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با ایام دهه کرامت، به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری مشهد  مقدس، مراسم جشن میلاد  مسعود امام رضا(ع) با حضور جمعی از اعضای کتابخانه برگزار شد.

مهشید متحدی، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری مشهد مقدس در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه کرامت و ایام میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) حضور اعضای کتابخانه را در این برنامه شاد و معنوی باعث ایجاد فضای پویایی و نشاط در کتابخانه عنوان کرد.
وی افزود: در طول ایام دهه کرامت کتابخانه عمومی شهید مطهرری با برگزاری برنامه های فرهنگی با موضوع کتاب و کتابخوانی سعی در گرامیداشت و بزرگداشت این ایام داشته است.

متحدی از برگزاری برنامه هایی با عنوان محفل ادبی بهار و شعرخوانی شاعران عضو در مورد امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، برگزاری جلسه جمع خوانی از کتاب عیون اخبار الرضا(ع) تالیف شیخ صدوق و برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «کاش تور را می دیدم» به عنوان مهمترین و شاخص ترین برنامه های کتابخانه در ایام دهه کرامت یاد کرد.

گفتنی است، در مراسم جشن میلاد ویژه کودکان و خردسالان برنامه های متنوعی از جمله  قصه گویی توسط سمیه یوسفی، مسابقه و اهدای جایزه، برپایی ایستگاه نقاشی و رنگ آمیزی و پذیرایی انجام شد.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\مشهد\میلاد امام رضا-مطهری\WhatsApp Image 2022-06-09 at 11.37.13 AM.jpeg


 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه شهید مطهری مشهد , جشن میلاد , ایام دهه کرامت
نسخه قابل چاپ