فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه علامه محمدتقی جعفری کلات؛

مسابقه کتابخوانی «امام رضا (ع) و زندگی» با محوریت زندگی و شخصیت حضرت رضا(ع) برگزار شد

مسابقه کتابخوانی «امام رضا (ع) و زندگی» به همت کتابخانه عمومی علامه محمدتقی جعفری شهرستان کلات و با محوریت آشنایی با زندگی و شخصیت حضرت رضا(ع) برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، مسابقه کتابخوانی «امام رضا (ع) و زندگی» به همت کتابخانه عمومی علامه محمدتقی جعفری شهرستان کلات و همکاری اداره تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه و سپاه ناحیه  شهرستان  با محوریت آشنایی با زندگی و شخصیت حضرت رضا(ع) برگزار شد.

فاطمه جوادی، مسئول کتابخانه عمومی علامه محمدتقی جعفری شهرستان کلات ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) گفت: این مسابقه بر اساس کتاب «امام رضا (ع) و زندگی » نوشته مهدی غلامعلی از 11 خردادماه همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) تا 22 خرداد ماه 1401 مصادف با میلاد حضرت امام رضا(ع) برگزار شد.
وی افزود: این کتاب در 8 بخش به موضوعاتی همچون امام و خانواده و خویشاندان، امام و مردم، امام و حاکمان، امام و خوراک و بهداشت، امام و علم و حکمت، امام و معصومان، امام و عبادت، امام و ذکر و دعا می پردازد و آنها را بررسی می کند.

جوادی اظهار داشت: پس از بررسی پاسخها به 8 نفر از برگزیدگان با امتیار کامل به رسم یادبود جوایزی اهدا شد.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\کلات\مسابقه کتابخوانی\Publication1.jpg
 
كلمات كليدی : اداره ‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان ‌رضوی , مسابقه کتابخوانی , کتابخانه علامه محمدتقی جعفری کلات , امام رضا (ع) و زندگی
نسخه قابل چاپ