فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت میلاد امام مهربانی ها انجام شد؛

برگزاری محفل حدیث خوانی و قصه گویی به همت محفل قرآنی «مشکات» در کتابخانه شهید مطهری گناباد

محفل حدیث خوانی و قصه گویی در سالروز ولادت امام رضا(ع) به همت محفل قرآنی «مشکات» کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، محفل حدیث خوانی و قصه گویی در سالروز ولادت امام رضا(ع) به همت محفل قرآنی «مشکات» کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد برگزار شد.

اسما قلی زاده نوقابی، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد گفت: بهترین دوره برای تربیت فرزند، دوران کودکی است، چرا که در این سنین با استفاده از حس تقلید و  حس پذیرش آموزه های تربیتی، در سطح بالایی از توانمندی قرار دارد و کودک به خوبی آن چه را که به او تعیم داده می شود می شود را فرا می گیرد.

در همین راستا به همت محفل قرآنی «مشکات »کتابخانه عمومی شهید مطهری همزمان با سالروز میلاد امام مهربانی ها محفل حدیث خوانی و قصه گویی با هدف آشنایی با زندگی و شخصیت امام رضا(ع برگزار شد.
این برنامه با حضور حجت الاسلام محمد حسین سالاری، عمو روحانی و نماینده سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد با محوریت حدیث خوانی، بیان مختصری از زندگی امام رضا(ع)، قصه گویی از چند قصه کوتاه از امام رضا(ع)، بیان آداب ورود به حرم امام رضا(ع) و مسابقه نقاشی اجرا شد.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\گناباد\قصه گویی1-مطهری\ff7ea4ad-c596-4e54-aae0-c71753918341.jpg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , محفل قرآنی مشکات , کتابخانه شهید مطهری گناباد , ولادت امام رضا(ع) , قصه گویی , پایگاه مقاومت بسیج کتابدار شهید عباس غفرانی
نسخه قابل چاپ