فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه شهید باهنر کاخک گناباد؛

ویژه برنامه منبر کتاب با محوریت ولادت حضرت امام رضا(ع) برگزار شد

ویژه برنامه منبر کتاب با محوریت ولادت حضرت امام رضا(ع) به همت کتابخانه عمومی شهید باهنر کاخک شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، ویژه برنامه منبر کتاب با محوریت ولادت حضرت امام رضا(ع) به همت کتابخانه عمومی شهید باهنر کاخک شهرستان گناباد در مسجد ابوالفضلی برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین حمید مقیمیان، رئیس شورای اسلامی کاخک شهرستان گناباد ضمن تبریک میلاد با سعادت امام رضا(ع) گفت: علم و دانایی به انسان قدرت می دهد و این قدرت به واسطه انس با کتاب و عادت مطالعه به دست می آید.
وی اهداف مساجد و کتابخانه ها در را در یک راستا دانست و اظهار داشت: یکی از راه های موفقیت برای ترغیب و تشویق اقشار مختلف جامعه به سمت و سوی مطالعه افزایش تعاملات فرهنگی میان مساجد و کتابخانه ها است.
مقیمیان با اشاره به برگزاری برنامه های «منبر کتاب» افزود: اجرای این ویژه برنامه خود نشان از موفقیت این همکاری و تعامل در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی به منظور ایجاد ایرانی آباد و توانمند دارد.

در همین راستا، ویژه برنامه «منبر کتاب» همزمان با میلاد حضرت رضا(ع) با محوریت کتاب «مهارت های زندگی در سیره رضوی» اثر محمدرضا شرفی توسط حجت الاسلام و المسلمین حمید مقیمیان، رئیس شورای اسلامی شهر  کاخک در مسجد ابوالفضلی ها شهر کاخک برگزار شد.

گفتنی است، در پایان جلسه پرسش و پاسخ با محوریت کتاب معرفی شده برگزار و برندگان این برنامه جوایز فرهنگی به رسم یادبود اهدا شد.

Description: F:\0خبر\0کار شده\1401\0خرداد\گناباد\منبر کتاب-باهنر\منبر کتاب.jpg
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه شهید باهنر کاخک گناباد , منبر کتاب , ولادت امام رضا(ع) , پایگاه مقاومت بسیج کتابدار شهید عباس غفرانی
نسخه قابل چاپ