فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به منظور افزایش تعاملات فرهنگی؛

نماینده عالی مدیرکل کتابخانه های عمومی با امام جمعه کوهسرخ دیدار کرد

نماینده عالی مدیرکل در شهرستان کوهسرخ به منظور افزایش تعاملات فرهنگی با امام جمعه کوهسرخ دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نماینده عالی مدیرکل در شهرستان کوهسرخ به منظور افزایش تعاملات فرهنگی با امام جمعه کوهسرخ دیدار و گفتگو کرد.

محمد فیض عارفی، نماینده عالی مدیرکل در شهرستان کوهسرخ در این دیدار که در محل دفتر امام جمعه کوهسرخ برگزار شد گزارشی از فعالیت های کتابخانه های عمومی این شهرستان و به ویژه روند برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی زندگی به سبک روح الله ارائه داد.
حجت الاسلام و المسلمین محمود رضایی تولایی، امام جمعه شهرستان کوهسرخ نیز در این دیدار با تشکر از خدمات کتابخانه های عمومی کوهسرخ و به ویژه برگزاری مسابقه کتابخوانی گفت: باید تلاش کنیم تا از ظرفیت های کتابخانه های عمومی برای کاهش مشکلات فرهنگی استفاده کنیم.
وی ادامه داد: مجموعه کتابخانه های عمومی به عنوان یکی از اعضای شورای فرهنگی عمومی می تواند با استفاده از ظرفیت های قانونی این شورا نسبت به ترویج فرهنگ مطالعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کند.
امام جمعه کوهسرخ همچنین خواستار استقلال اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان شد و گفت: تقاضای ما این است که هر چه سریع تر نسبت به استقلال اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوهسرخ به عنوان یکی از شهرستان های تازه تأسیس استان اقدام شود.
وی همچنین خواستار تعمیر و بازسازی سالن اجتماعات کتابخانه باقرالعلوم(ع) ریوش به منظور اجرای برنامه های متنوع فرهنگی شد.

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , نماینده عالی مدیرکل در شهرستان کوهسرخ , امام جمعه کوهسرخ , فزایش تعاملات فرهنگی , دیدار
نسخه قابل چاپ