فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف ترویج فرهنگ مطالعه؛

نشست جمع خوانی ویژه کودکان و نوجوانان روستای اوندر کوهسرخ برگزار شد

نشست جمع خوانی ویژه کودکان و نوجوانان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه به همت کتابخانه عمومی شهید سلیمان نژاد روستای اوندر شهرستان کوهسرخ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست جمع خوانی ویژه کودکان و نوجوانان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه به همت کتابخانه عمومی شهید سلیمان نژاد روستای اوندر شهرستان کوهسرخ برگزار شد.

ابوذر صفایی، مسئول کتابخانه عمومی شهید سلیمان نژاد گفت: با هدف افزایش ارتباط کودکان و نوجوانان روستایی با کتابخانه های عمومی و ترویج فرهنگ مطالعه در محیط روستا، نشست جمع خوانی و قصه گویی از کتاب «قصه های شیرین دلستان و گلستان» در کتابخانه عمومی  شهید سلیمان نژاد روستای اوندر شهرستان کوهسرخ برگزار شد.
وی افزود: نشست های جمع خوانی و قصه گویی در کتابخانه شهید سلیمان نژاد با استقبال اعضا در بازه های زمانی مختلف برگزار می شود و تلاش می کنیم با برگزاری این برنامه های فرهنگی ارتباط کودکان و نوجوانان روستایی را با کتابخانه افزایش دهیم.

در همین راستا، در این نشست که تعدادی از نوجوانان و اعضای کتابخانه حضور داشتند قصه «راز درخت شاه توت» توسط نوجوانان قرائت شد.


 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , نشست جمع خوانی , کتابخانه شهید سلیمان نژاد کوهسرخ
نسخه قابل چاپ