فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت ارتحال حضرت امام خمینی(ره)؛

نمایشگاه کتاب و عکس در کتابخانه شهدای زیبد گناباد برگزار شد

نمایشگاه کتاب و عکس با محوریت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در کتابخانه عمومی شهدای زیبد شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نمایشگاه کتاب و عکس با محوریت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در کتابخانه عمومی شهدای زیبد شهرستان گناباد برگزار شد.

مریم حسین زاده، مسئول کتابخانه عمومی شهدای زیبد شهرستان گناباد گفت: سید روح‌الله خمینی، فقیه، عارف و مرجع تقلید ایرانی بود که از سال 1340 رهبری انقلاب اسلامی مردم علیه نظام شاهنشاهی را به طور جدی برعهده گرفت. دستگیری، تبعید و اقدامات ایشان علیه رژیم پهلوی به اوج گیری اعتراضات مردمی در سالهای 1356 و 1357 منجر شد که سرانجام پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در پی داشت. امام خمینی(ره) پس از پیروزی انقلاب نیز رهبری کشور را برعهده داشت، تا زمانی که در سال 1368 و در سن 81 سالگی بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفتند.

وی با اشاره به سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران افزود: در همین راستا و به منظور آشنایی با سیره، زندگی و آرمان های امام راحل (ره ) نمایشگاه کتاب و عکس در کتابخانه برای بازدید علاقمندان به مدت یک هفته دایر شد.
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , نمایشگاه کتاب , نمایشگاه عکس , کتابخانه شهدای زیبد گناباد , ارتحال امام خمینی(ره)
نسخه قابل چاپ