فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای افزایش تعاملات فرهنگی؛

امام جمعه و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلات از کتابخانه علامه محمدتقی جعفری بازدید کرد

امام جمعه و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلات در راستای افزایش تعاملات فرهنگی از کتابخانه علامه محمدتقی جعفری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین محسن تسلیخ، امام جمعه و صفرعلی داوری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلات در راستای افزایش تعاملات فرهنگی از کتابخانه علامه محمدتقی جعفری بازدید کرد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین محسن تسلیخ، امام جمعه شهرستان کلات با تاکید بر اهمیت و جایگاه فرهنگ مکتوب و ارزش والای کتاب در اسلام گفت: کتاب، یار مهربان همیشگی ما است که درهر زمان و هر مکان طراوت و شادابی و تازگی خودش را ازدست نمی دهد. این وظیفه ما است که زمینه انس و الفت مردم به ویژه جوانان با کتاب را فراهم سازیم.
وی با اشاره آمار سرانه مطالعه در جامعه، افزود: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی یک اصل در پیشرفت جوامع بشری است. به بیان دیگر یکی از موثرترین راهها برای موفقیت در عرصه های مختلف زندگی توجه به ویژه به امر مطالعه، ارزش گذاری و صرف وقت برای این مسئله است.

در ادامه صفرعلی داوری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلات ضمن تقدیر از کتابداران و کارکنان مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان کلات در برگزاری برنامه های فرهنگی کتاب محور، نقش کتابداران در جامعه امروز را برای سوق دادن نسل جوان به سمت و سوی کتابخانه ها بسیار تاثیرگذار دانست.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0دی\کلات\بازدید امام جمعه\ab701fb1-9ef3-4143-84c2-8b2aa9ad56be.jpg

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه ملامحمدتقی جعفری کلات , امام جمعه , رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی , بازدید
نسخه قابل چاپ