فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛

«کاروان کتاب» اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان به روستای قاسم آباد اعزام شد

«کاروان کتاب» اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به روستای قاسم آباد اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، «کاروان کتاب» اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به روستای قاسم آباد اعزام شد.

در ابتدا علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان با اشاره به رسالت اصلی کتابخانه ها، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت: توجه به قشر کودک و نوجوان روستاهای محروم و مشارکت آنها در برنامه و فعالیتهای های فرهنگی کتاب محور می تواند یک نیرو محرکه مناسب و موثر برای سوق دادن و ترغیب کردن این قشر به سمت کتاب و کتابخوانی باشد.

در ادامه شاهدوست، رئیس شورای اسلامی روستای قاسم آباد شهرستان بجستان ضمن تشکر از حضور «کاروان کتاب» اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان در این روستا گفت: حضور مسئولان فرهنگی نقش به سزای در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به عنوان متولیان اصلی این امر در جامعه دارد. در واقع برگزاری این قبیل برنامه ها باعث دلگرمی و سوق دادن بیش از پیش قشر نوجوان و جوان جامعه به سوی کتاب و کتابخوانی می شود.

از جمله برنامه های فرهنگی اجرای شده توسط «کاروان کتاب» در روستای قاسم آباد بجستان می توان به معرفی کتاب «امام زمان (عج)» نوشته زهرا عبدی توسط مجتبی عاملی، مسئول کتابخانه عمومی شهید رجایی و خوانش فرازی از این کتاب اشاره کرد.

گفتنی است، روستای قاسم آباد در فاصله 40 کیلومتری از مرکز شهرستان بجستان قرار دارد.


Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0دی\بجستان\کاروان کتاب\photo_2022-01-10_13-41-38.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0دی\بجستان\کاروان کتاب\photo_2022-01-10_13-41-15.jpg

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان , کاروان کتاب , روستای قاسم آباد , معرفی کتاب , خوانش کتاب
نسخه قابل چاپ