فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت ایام دهه فاطمیه؛

ویژه برنامه نشست معرفتی «فاطمی» در کتابخانه بحرالعلوم خلیل آباد برگزار شد

همزمان با ایام فاطمیه ویژه برنامه نشست معرفتی «فاطمی» به همت کتابخانه عمومی بحرالعلوم شهرستان خلیل آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با ایام فاطمیه ویژه برنامه نشست معرفتی «فاطمی» به همت کتابخانه عمومی بحرالعلوم شهرستان خلیل آباد و همکاری بسیج خواهران شهرستان برگزار شد.

زهرا صیادی، مسئول کتابخانه عمومی بحرالعلوم شهرستان خلیل آباد گفت: اجرای برنامه های فرهنگی، نشست ها  و کارگاه ها آموزشی در موضوعات مختلف علاوه بر ایجاد زمینه برای آشنایی بیشتر مردم با فضاهای کتابخانه ای باعث افزایش آگاهی آنها در حوزه های مختلف اجتماعی و فرهنگی می شود.

در ادامه بخشی، مربی بسیج خواهران ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، گفت: شناخت ائمه معصومین(ع) یعنی توجه ویژه به سیر و سلوک و بهره گیری موثر و مفید از سیره این امامین همامین در زندگی انسانها است. این شناخت یک مسئله مهم است که باعث عاقبت به خیری انسان و گام برداشتن در مسیر درست می شود.
وی ضمن برشمردن ویژگی های و فضائل حضرت زهرا(س) افزود: حضرت فاطمه زهرا(س) جلوه جمال و تفسیر جلال خدا، دختر حضرت رسول و همتای علی (ع) است. بانویی که در مقام یک مادر، یک همسر و ارتباط یک بنده با معبود خود الگویی تمام عیار برای همه زنان جهان است.
بخشی شخصیت حضرت زهرا(س) را یک الگو و تراز برای نزدیک شدن هر چه بیشر انسان با خود و معبود خودش در راه سعادت و کمال انسانی و در نتیجه عاقبت بخیری عنوان کرد.

گفتنی است، در حاشیه این نشست نمایشگاه کتاب به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز برگزار شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0دی\خلیل آباد\نشست معرفتی-\IMG-20220105-WA0021.jpg 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان , نشست معرفتی , ایام فاطمیه
نسخه قابل چاپ