فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛

جمعی از دانش آموزان مدرسه غیرانتفاعی پسرانه حائری از کتابخانه شهید غفرانی مه ولات بازدید کردند

جمعی از دانش آموزان مدرسه غیرانتفاعی پسرانه حائری در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از کتابخانه عمومی شهید غفرانی شهرستان مه ولات بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جمعی از دانش آموزان مدرسه غیرانتفاعی پسرانه حائری در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از کتابخانه عمومی شهید غفرانی شهرستان مه ولات بازدید کردند.

ملیحه علی اکبری، مسئول کتابخانه عمومی شهید غفرانی شهرستان مه ولات گفت: در راستای اجرای رسالت اصلی کتابخانه های عمومی، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تعامل با مدارس سطح شهرستان سعی کرده ایم با فراهم سازی زمینه بازدید دانش آموزان از فضاهای کتابخانه ای، آنان را به سمت و سوی کتاب و کتابخوانی هدایت کنیم.
وی افزود: برای ایجاد ایرانی کتابخوان، قدرتمند و دانا ابتدا باید عادت به مطالعه را در جامعه نهادینه کنیم و چه بهتر که این عادت را در سنین کودکی در افراد شکل دهیم.

در همین راستا جمعی از دانش آموزان دبستان غیرانتفاعی پسرانه حائری ضمن بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه و با نحوه ارائه خدمات کتابخانه ای از جمله نحوه عضویت، امانت کتاب، میزا منابع امانتی، و ... نیز آشنا شدند.

گفتنی است، در پایان این بازدید از حضور کودکان با اهدای کتاب تقدیر به عمل آمد.

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه شهید غفرانی مه ولات , بازدید دانش آموزان , ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی
نسخه قابل چاپ