فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت؛

فیلم سینمایی «منصور» در سالن اجتماعات کتابخانه شهید هاشمی نژاد بیدخت گناباد به نمایش گذاشته شد

فیلم سینمایی «منصور» با هدف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بیدخت شهرستان گناباد به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روبط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی، فیلم سینمایی «منصور» با هدف گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بیدخت شهرستان گناباد به نمایش گذاشته شد.

عفت جزایری، مسئول کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بیدخت شهرستان گناباد گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باعث مقاومت مردم جامعه در مقابل استکبار جهانی و افزایش روحیه پایداری و استقامت جامعه است. همچنین  عاملی موثر در راستای همبستگی اجتماعی و ایجاد شور و نشاط و تحرک برای ملتی  است که دشمنان سعی به انزوا کشیده شدن آن دارند.
وی افزود:  در واقع ایثار و شهادت است که هویت و هدف مشترک افراد یک جامعه را تشکیل می دهد.

در همین راستا و به منظور آشنایی بیشتر جامعه به ویژه نسل جوان با بخشی از رشادتها و از خودگذشتیها فیلم سینمای «منصور»  در کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بیدخت شهرستان گناباد به نمایش گذاشته شد.

گفتنی استف فیلم سینمایی «منصور» به کارگردانی و نویسندگی سیاوش سرمدی و تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی محصول سال ۱۳۹۸ است. این فیلم روایتی از زندگی شهید والامقام منصور ستاری است که به تعریف بخش‌هایی از زندگی تیمسار شهید منصور ستاری و ساخت اولین جنگنده کاملا ایرانی می پردازد.
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه شهید هاشمی نژاد بیدخت گناباد , فیلم سینمایی منصور , سیاوش سرمدی
نسخه قابل چاپ