فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با سالگرد شهادت سردار فاطمی؛

نشست معرفتی به همت کتابخانه عمید الملک کندری خلیل آباد برگزار شد

همزمان با سالگرد شهادت سردار فاطمی نشست معرفتی به همت کتابخانه عمومی عمید الملک کندری شهرستان خلیل آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با سالگرد شهادت سردار فاطمی نشست معرفتی به همت کتابخانه عمومی عمید الملک کندری شهرستان خلیل آباد و با مشارکت بسیج خواهران شهر کندر برگزار شد.

طاهره قربانی، مسئول کتابخانه عمومی عمید الملک کندری شهرستان خلیل آباد گفت: موضوع بصیرت یکی از مسائلی روز جامعه است که اگر به آن توجه شود می تواند انسان را در بزنگاه ها و دوراهی های زندگی نجات دهد و باعث تشخیص راه درست و حق از باطل شود.
 وی افزود: از همین رو کتابخانه های عمومی سعی بر آن داشته اند با برگزاری جلسات کتاب محور در مسیر توضیحات و روشن نمودن برخی موضوعات از جمله بصیرت گام موثری بردارند.
در همین راستا نشست معرفتی بصیرت همراه با شرح و خوانش کتاب «بصیرت و استقامت» برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با همکاری بسیج خواهران شهرکندر با حضور اعضا کتابخانه عمید الملک کندری برگزار شد.

در ادامه ملیحه قربانی، مربی بسیج خواهران شهر کندر ضمن توضیحاتی در حوزه بصیرت گفت: بصیرت نوعی دید درونی است که به مدد نور الهی پدید می آید و انسان می تواند باطن و حقیقت امور را آنچنان که هست در یابد. با دید بصیرت انسان درست را از نادرست و حق را از باطل به آسانی تشخیص می دهد.
وی همچنین لازمه دستیابی به بصیریت را رهاشدگی از مادیات و منیت دانستند و اشاره کردند با ذکر و یاد خدا می توان به راه مستقیم دست یافت.

گفتنی است، در حاشیه این نشست نمایشگاه کتاب با موضوع سردار دلها و شهادت فاطمه زهرا (س) نیز برگزار گردید.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0دی\خلیل آباد\نشست معرفتی\IMG-20220103-WA0091.jpg 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه عمیدالملک کندری خلیل آباد , نشست معرفتی , بصیرت , حاج قاسم سلیمانی , ایام فاطمیه
نسخه قابل چاپ