فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت زندگی و شخصیت حاج قاسم سلیمانی؛

مسابقه نقاشی و طراحی «قهرمان من» به همت اداره کتابخانه های عمومی تربت حیدریه برگزار شد

مسابقه نقاشی و طراحی «قهرمان من» با محوریت زندگی و شخصیت حاج قاسم سلیمانی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مسابقه نقاشی و طراحی «قهرمان من» با محوریت زندگی و شخصیت حاج قاسم سلیمانی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه برگزار شد.

آذر فرقانی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تربت حیدریه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی انقلابی جدید در جهان ایجاد کرده است و به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان یک مکتب برای جهانیان معرفی شده است. امروزه حال و هوای کشور ما و کشور‌های اسلامی در رابطه با حاج قاسم و همرزمان ایشان خاص و مثال زدنی است .
وی افزود: کتابخانه های عمومی به عنوان فرهنگسراهای و پایگاه های اجتماعی ظرفیت مناسبی دارد تا با بهره گیری از برگزاری برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی گامی موثر در معرفی و شناساندن شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بردارند.

در همین راستا مسابقه نقاشی و طراحی «قهرمان من» با محوریت زندگی و شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت وصیت نامه حاج قاسم، دلتنگی برای حاج قاسم، دشمنیم با دشمنت، حاج قاسم و بچه ها، حاج قاسم و ولایت و قهرمان من در بخش های نقاشی و رنگ آمیزی، دلنوشته، کلیپ کوتاه، دل گویه، موشن گرافی و طراحی پوستر برگزار شده است.

علاقمندان می توانند آثار خود را تا 19 دی ماه به شماره 09150731742 از طریق پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com  ارسال نمایند.

گفتنی است، در پایان به 5 نفر از برگزیدگان مسابقه «قهرمان من» به قید قرعه کارت هدیه یک میلیون ریالی اهدا می شود.


Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0دی\تربت حیدریه\مسابقه قهرمان ویژه من\WhatsApp Image 2022-01-04 at 08.46.39.jpeg
 
كلمات كليدی : اداره کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , مسابقه فرهنگی , حاج قاسم سلیمانی , قهرمان من , پویش
نسخه قابل چاپ