فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با سالگرد شهادت سردار فاطمی؛

طرح« کتاب در گردش» به همت کتابخانه شهید مطهری گناباد در روستای بیلند اجرا شد

همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی طرح «کتاب در گردش» به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد در روستای بیلند اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی طرح «کتاب در گردش» به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد در مدرسه امام جعفر صادق(ع) روستای بیلند اجرا شد.

اسما قلی زاده نوقابی،مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد ضمن تسلیت ایام فاطمیه و  بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: بیش از یک سال است که طرح «کتاب در گردش» در بین روستاهای دور افتاده، کم برخودار و فاقد کتابخانه شهرستان گناباد در حال برگزاری است. باعث خوشبختی و امیدواری است که با مشارکت و تعامل همه جانبه کانون توسعه فرهنگی کودکان ، بالغ بر 10 روستای شهرستان گناباد در قالب طرح «کتاب در گردش» از خدمات کتابخانه ای بهره مند شده اند.
وی افزود: در ادامه ارائه این طرح و با هدف ارائه خدمات کتابخانه ای در همه مناطق در راستای اجرای عدالت اجتماعی و فرهنگی  در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار دلها ، حاج قاسم سلیمانی طرح «کتاب در گردش»  در مدرسه امام جعفر صادق(ع) روستای بیلند شهرستان گناباد اجرا شد.

گفتنی است، طرح « کتاب در گردش » با بالغ بر 1000 نسخه کتاب با همکاری کانون توسعه فرهنگی کودکان در قالب امانت بسته های فرهنگی اعم از کتاب و مجلات به مدارس روستاهای شهرستان گناباد در حال ارائه خدمات کتابخانه ای است.
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , طرح کتاب در گردش , کتابخانه شهید مطهری گناباد , روستای بیلند
نسخه قابل چاپ