فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی؛

برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی به همت کتابخانه شهید باهنر گناباد برگزار شد

همزمان با فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی به همت کتابخانه شهید باهنر گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی به همت کتابخانه شهید باهنر گناباد برگزار شد.

زهرا بهادرپور، مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر شهرستان گناباد ضمن تسلیت ایام دهه فاطمیه و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: یکی از ویژگیهای شخصیتی کودکان و نوجوانان، روحیه قهرمان‌جویی و الگویابی است که همزمان با رشد و شکل‌گیری هویت آن‌ها به وجود می‌آید.
وی با بیان اینکه الگوپذیری افراد در سنین کودکی و نوجوانی شکل می گیرد، افزود: در واقع در این سن است که فرد به دنبال الگویی است که آن را دوست داشته باشد و می‌کوشد هویت و شخصیت خود را با آن الگو هماهنگ کند. بنابرانی برای معرفی یک الگوی مناسب و برگرفته از قهرمانان ملی ابتدا باید ویژگی‌ها و ابعاد شخصیت مورد نظر را استخراج کنیم.
مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر شهرستان گناباد عنوان کرد: نکته مهمتر این است که نباید به کودک اینگونه القا شود که برای رسیدن به آن قهرمان باید تماما ویژگی های آن فرد را داشته باشید، بلکه اگر بتوانیم برخی از ویژگی‌های شخصیتی و وجودی آنها را کسب کنیم و الگو قرار دهیم در هر مقام و هر جایگاهی متمایز از آن قهرمان می توانیم، مفید و موثر باشیم.

در ادامه برنامه های فرهنگی از جمله معرفی کتاب «عمو قاسم» نوشته محمدعلی جابری توسط زهرا بهادرپور، مسئول کتابخانه و جمعی خوانی آن توسط جمعی از اعضا، شعر خوانی از کتاب «سرباز نامه» نوشته افشین اعلا و تهیه روزنامه دیواری با محوریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0دی\گناباد\سردار سلیمانی-باهنر\جمع خوانی سردار.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0دی\گناباد\سردار سلیمانی-باهنر\روزنامه دیواری سردار.jpg

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه شهید باهنر گناباد , سردار حاج قاسم سلیمانی , معرفی کتاب , جمع خوانی , روزنامه دیواری
نسخه قابل چاپ