فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف افزایش تعاملات فرهنگی؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار با رئیس شرکت آبفا شهرستان دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار در راستای افزایش تعاملات فرهنگی با رئیس شرکت آبفا شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، معصومه فلاحی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار در راستای افزایش تعاملات فرهنگی با حسین ریاضی، رئیس شرکت آبفا شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا معصومه فلاحی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار هم اندیشی و تعامل فرهنگی را لازمه پیشرفت یک جامعه دانست و گفت: با تعامل و هم افزایی می توانیم کارهای موثر و مفیدی در زمینه مدیریت مصرف آب انجام دهیم .
وی با اشاره به ظرفیت کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار در خصوص برگزاری برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و مسابقات مختلف با همکاری دو دستگاه اعلام آمادگی کرد.

در ادامه حسین ریاضی، رئیس شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار گفت: شرکت آبفا در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی در حوزه مدیریت مصرف آب در ایام همه گیری بیماری کرونا نیازمند نگاه جدید و رویکردی متفاوت است و این مهم نیازمند همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی مخاطب محور همچون کتابخانه های عمومی است.
وی افزود: به طور قطع توسعه و ارتقای شاخص های فرهنگی- هنری، انجام برنامه ها و فعالیت های مشترک در زمینه ارائه طرح ها و برنامه ها به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی از اهداف مشترک هر دو اداره است و برای نیل به این اهداف مشترک باید از ظرفیت های طرفین به خوبی استفاده شود. 

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0دی\سبزوار\دیدار شرکت آب\آب.jpg

 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار , شرکت آبفا شهرستان سبزوار , مصرف آب , برنامه های فرهنگی
نسخه قابل چاپ