فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت حماسه 9 دی؛

مسابقه کتابخوانی پیامکی به همت کتابخانه حاج عبدالهی نوقاب گناباد برگزار شد

مسابقه کتابخوانی پیامکی به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی به همت کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مسابقه کتابخوانی پیامکی به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی به همت کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب شهرستان گناباد و همکاری پایگاه نجمه نوقاب برگزار شد.

آرزو اسماعیلی اول، مسئول کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب شهرستان گناباد گفت: به مناسبت 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، مسابقه کتابخوانی با هدف آشنایی بیشتر مردم با این جریان و بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در این حوزه،  از کتاب «کالبدشکافی فتنه هشتادو هشت، بیانات مقام معظم رهبری در مورد حوادث قبل و بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری» به صورت پیامکی با همکاری پایگاه نجمه نوقاب در حال برگزاری است.
وی افزود: علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند نام و نام خانوادگی، کدملی، تاریخ تولد و پاسخ سوالات را  در قالب یک عدد 5 رقمی (از چپ به راست) به شماره 09375175977 پیامک نمایند.

گفتنی است، نمایشگاه کتاب با محوریت «بصیرت در فتنه 1388 در کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی » از تاریخ 4 دیماه تا 20 دی‌ماه در حل کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب شهرستان نیز دایر می باشد.