فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور اعضای کودک؛

نشست کتاب خوان کتابخانه ای در کتابخانه حاج عبدالهی نوقاب گناباد برگزار شد

نشست کتاب خوان کتابخانه ای با حضور اعضای کودک به همت کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست کتاب خوان کتابخانه ای با حضور اعضای کودک به همت کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب شهرستان گناباد برگزار شد.

آرزواسماعیلی، مسئول کتابخانه عمومی حاج عبدالهی نوقاب شهرستان گناباد گفت: انس کودکان با کتاب و کتابخوانی در سنین پایین به شکل موثرتری صورت می گیرد و تبدیل به یک عادت مفید در زندگی آنان می شود.کتاب خواندن باعث افزایش  دایره لغات کودکان می شود و مفاهیم تازه تری را یاد می گیرد.
وی افزود:  مطالعه کتاب هایی که با سلیقه خود کودکان انتخاب می شوند باعث لذت بردن بیش تر کودک از مطالعه و ترغیب به این سمت و سو می شود.

در همین راستا نشست کتاب خوان با معرفی کتاب های «زندگی مثل باد است« نوشته افسانه شعبان نژاد توسط معصومه اصغری، «ویروس آنفلوانزای بدجنس و آنتی بیوتیک» نوشته سمیه آقامحمدزاده توسط فائزه اصغری، «افسانه ملک جمشید و دیو جادوگر» نوشته هوشنگ اشترانی توسط فاطمه زهرا گرامی، «قوچ آسمانی» نوشته عبدالودود امین توسط کیمیا غفاری و « سگ پیر» نوشته سید علی پورحسینی توسط فاطمه زهرا احمدی فر از اعضای بخش کودک کتابخانه برگزار شد.


همچنین در پایان این نشست پرسش و پاسخ از کتابهای معرفی شده در قالب بازی « خوب گوش کن» نیز اجرا شد و به برندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.
 
كلمات كليدی : اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی , کتابخانه حاج عبدالهی نوقاب گناباد , نشست کتابخوان , خوب گوش کن
نسخه قابل چاپ