فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛

تبلیغات محیطی با محوریت کتاب و کتابخوانی همزمان با هفته کتاب به همت اداره کتابخانه های عمومی خلیل آباد انجام شد

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار تبلیغات محیطی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به همت اداره کتابخانه های عمومی خلیل آباد انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار تبلیغات محیطی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به همت اداره کتابخانه های عمومی خلیل آباد انجام شد.

حسن احمدی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد ضمن گرامیداشت ایام هفته کتاب، گفت: همزمان با بیست نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و به هدف ترغیب و تشویق عموم مردم نسبت به موضوع کتاب و کتابخوانی، حضور در کتابخانه ها و بیان نقش و اهمیت کتاب در افزایش درک و آگاهی عمومی در جامعه، تبلیغات محیطی با محوریت کتاب و کتابخوانی انجام شد.

وی افزود: در این طرح که با هماهنگی مدیریت تاکسی تلفنی های خلیل آباد صورت گرفت کاغذ نوشته هایی با مضمون شعارهای مرتبط با کتاب و کتابخوانی در میان ماشین های خطوط تاکسی تلفنی شهرستان توزیع شد.

همچنین بنرهای تبلیغاتی هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با مشارکت شهرداری در میادین اصلی شهرستان خلیل آباد و میدان مرکزی شهر کندر شهرستان نیز نصب شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\خلیل آباد\تبلیغات محیطی\IMG-20211113-WA0021.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\خلیل آباد\تبلیغات محیطی\IMG-20211115-WA0024.jpg
 
نسخه قابل چاپ