فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته کتاب؛

مدیر اداره آموزش و پرورش بجستان و هیأت همراه از کتابخانه شهید رجایی بازدید کرد

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بجستان و هیأت همراه از کتابخانه عمومی شهید رجایی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار حمیدرضا رمضانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجستان و هیأت همراه از کتابخانه عمومی شهید رجایی بازدید کرد.

در ابتدا حمیدرضا رمضانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجستان ضمن گرامیداشت هفته کتاب گفت: برای تعلیم و پرورش نسلی آگاه و دانا تمام دستگاه های اجرایی باید همگام و همسیر با یکدیگر در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی قدم بردارند.
وی افزود: در کنار آموزش و پرورش که به عنوان خانه دوم و محلی برای تعلیم کودکان به عنوان آینده سازان کشور در حال فعالیت است، کتابخانه ها نیز باید زمینه ترغیب و حضور این قشر را در کتابخانه ها فراهم سازند تا با مطالعه کتابهای مفید علاوه بر افزایش سطح علمی خود، نیازهای اطلاعاتی و دانشی خود در زمینه های مختلف را نیز برطرف کند.

در ادامه ضمن بازدید بازدید مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجستان  و هیأت همراه از بخشهای مختلف کتابخانه  توضیحاتی نیز در خصوص  نحوه ارائه خدمات کتابخانه ای ارائه شد.

گفتنی است، در حاشیه این بازدید دانش آموزان پایه اول دبستان شهید غفوری نیز از کتابخانه عمومی شهید رجایی بازدید کردند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\بجستان\بازدید رئیس آموزش و پرورش\photo_2021-11-24_13-26-41.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\بجستان\بازدید رئیس آموزش و پرورش\photo_2021-11-24_13-26-48.jpg
 
نسخه قابل چاپ