فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت دو کتابخانه عمومی؛

وبینار آموزشی «تأثیر مطالعه بر کاهش آسیب های اجتماعی» برگزار شد

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار وبینار آموزشی «تاثیر مطالعه بر کاهش آسیب های اجتماعی» به همت کتابخانه های عمومی شهید پیرزاده باغ آسیا وکتابخانه شهید هاشمی نژاد بیدخت شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار  وبینار آموزشی «تاثیر مطالعه بر کاهش آسیب های اجتماعی» بر اساس «طرح ماموریت کتابخانه من» به همت کتابخانه های عمومی شهید پیرزاده باغ آسیا وکتابخانه شهید هاشمی نژاد بیدخت شهرستان گناباد و با حضور زهره جمالی نوقابی، مشاور اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد.

در ابتدا زهره جمالی نوقابی، مشاور اداره بهزیستی شهرستان گناباد در رابطه با تأثیر مطالعه بر کاهش آسیب های اجتماعی، گفت : مطالعه باعث بالابردن سطح  دانش و آگاهی افراد می شود که نتیجه این آگاهی از بسیاری از آسیب ها، مشکلات و معضلات اجتماعی در  جامعه جلوگیری کرده و یا عاملی برای کاهش آن می شود.

وی افزود: برای موفقیت در یک مسیر و رسیدن به هدف مورد نظر ابتدا باید در آن زمینه اطلاعات و دانش کافی و وافی را بدست آوریم و در پایان قدم در مسیر مورد نظر گذشات.


زهره جمالی نوقابی با اشاره به تجربیات شغلی خود در خصوص تأثیر کتاب و کتابخوانی بر مراجعین خود در راستای حل مشکلات فردی و اجتماعی، مطالعه کتابهای موثر و مفید را یکی از بهترین راه ها غلبه بر مشکلات دانست.

 
نسخه قابل چاپ