فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در هفته کتاب انجام شد؛

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان از کتابخانه شهید مطهری گناباد

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان از کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار محمد صفایی، نماینده مردم شریف شهرستانهای گناباد و بجستان؛ حامد قربانی،فرماندار، حجت  الاسلام و المسلمین حسن صادقی نسب، امام جمعه شهرستان گناباد؛ مجید عبدالهی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ حسین احمدی، رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولین از کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد بازدید کردند.

در ابتدا محمد صفایی، نماینده مردم شریف شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه از فعالیتهای مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان و نقش بارز و چشمگیر آنان در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.

در ادامه حجت الاسلام حسن صادقی نسب، امام جمعه شهرستان گناباد با اشاره به جایگاه ویژه کتاب و کتابخانه، این مجموعه را نعمت و سرمایه‌ای عظیم برای منطقه برشمرد و منابع آن را از مهم ترین گنجینه‌های اندیشه بشری دانست. وی با تاکید بر اهمیت و جایگاه فرهنگ مکتوب و ارزش والای کتاب در اسلام گفت: باید زمینه انس و الفت مردم به ویژه جوانان با کتاب فراهم آید.

حامد قربانی، فرماندار شهرستان گناباد ضمن تبریک ایام هفته کتاب، کتاب و کتابخانه را بهترین وسیله برای رشد و اعتلای فرهنگ مردم دانست و افزود: اعتلای فرهنگ عمومی جامعه فقط با نهادینه سازی کتاب و کتابخوانی محقق می شود.

در پایان مجید عبدالهی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناباد نیز در طی این بازدید در راستای اجرای برنامه های مشترک بین کانون های مساجد و کانون های هنری  و کتابخانه ها اعلام آمادگی کرد.
نسخه قابل چاپ