فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در هفته کتاب انجام شد؛

بازدید برگزیدگان حلقه صالحین از کتابخانه شادمهر مه ولات

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار برگزیدگان حلقه صالحین از کتابخانه شادمهر شهرستان مه ولات بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار برگزیدگان حلقه صالحین از کتابخانه شادمهر شهرستان مه ولات بازدید کردند.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سید محمد جواد رضوان پناه، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات ضمن تبریک ایام هفته کتاب و هفته بسیج گفت: بسیج به عنوان یک نهاد ارزشی و  انسان ساز شناخته می شود که به برکت انقلاب اسلامی به وجود آمده است. می توان با همکاری دو جانبه بسیج و اداره آموزش و پرورش و با ارائه برنامه های فرهنگی و آموزشی مدون الگویی مناسب برای نسل جوان ترسیم کرد.
وی افزود: این امر باعث خنثی سازی توطئه ها و تهدیدات سخت افزاری و نرم افزاری دشمن می شود. امروز دشمنان انقلاب اسلامی راه مقابله با انقلاب اسلامی را مبارزه فرهنگی میدانند و بدین منظور چشم طمع به آینده سازان کشور دوخته اند. یکی از بهترین راهکارهای مبارزه با این توطئه تربیت نیروهای جوان و متعهد و ارائه الگوی مناسب برای ترویج فرهنگ اسلامی است.
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان مه ولات در پایان از رمضانعلی رضایی خیر نیک اندیش کتابخانه ساز برای احداث کتابخانه در شهر شادمهر تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه محمدعلی صفری، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان مه ولات ضمن خیر مقدم و ضمن عرض تبریک هفته بسیج گفت: یکی از مهمترین مباحث امروز جامعه بحث ولایت پذیری است و ضرورت توجه به تقویت بنیه علمی بسیجیان از ضرورت های این عرصه به شمار می رود.
وی افزود: یکی از مهمترین مطالب که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند بالا بردن سطح علمی بسیجیان است و در همین راستا پایگاه های بسیج دانش آموزی وظیفه دارند در راستای مقابله با دسیسه های دشمنان بنیه علمی اعضای خود را تا سطح قابل قبولی بالا ببرند.
محمدعلی صفری در پایان اظهار امیدواری کرد وجود کتابخانه عمومی شادمهر بتواند پایگاه علمی مناسب و موثری برای همگان باشد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\مه ولات\IMG-20211123-WA0030.jpg
 
نسخه قابل چاپ