فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور فرماندار برگزار شد؛

نخستین نشست کتاب خوان پیشکسوتان به همت کتابخانه شهید مطهری گناباد

نخستین نشست کتاب خوان پیشکسوتان با حضور فرماندار شهرستان گناباد به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نخستین نشست کتاب خوان پیشکسوتان با حضور حامد قربانی، فرماندار و احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری برگزار شد.

در ابتدا حامد قربانی، فرماندار شهرستان گناباد گفت: گناباد با واسطه قدمت بالا و ایفای نقش موثر در توسعه علم و دانش مسیر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را با موفقیت طی کرده است. برای موفقیت بیشتر در این حوزه باید با برنامه ریزی مناسب و موثر از طریق جذب همکاری و مشارکت همه دستگاه های اجرایی شهرستان برنامه هایی با محوریت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار شود.
وی در ادامه به خوانش دیباچه دفتر اول از مثنوی مولوی پرداخت.
در ادامه احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد ضمن خیر مقدم به حاضرین از برگزاری این جلسه ابراز امیدواری نمود و وجود اعضای پیشکسوت در جمع کتابخوانان را مایه برکت و تشویق قشر جوان به حضور در کتابخانه های و مطالعه کتاب بیان کرد.

اسما قلی زاده نوقابی، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری گفت: با توجه به نیاز قشر سالمند و لزوم توجه به ایشان و با در نظر گرفتن روحیات و احساسات آنان در مقطع حساس میانسالی و کهنسالی و همچنین بهره گیر از تجربیات آنان نشست کتاب خوان ویژه پیشکسوتان در کتابخانه عمومی شهید مطهری به صورت ماهانه برگزار خواهد شد.

این نشست با معرفی کتابهای عضو کتابخانه و معرف کتاب «مادر ترزا» اثر ناوین چاولا توسط محمد سربازی، «کیفر گناه و آثار و عواقب خطرناک آن» اثر هاشم رسولی محلاتی توسط اکبر فغانی، «انسان کامل» اثر مرتضی مطهری توسط رضا اکبری زیبد، «مسیا» اثر مصطفی موسوی گرمارودی توسط ذبیح صحرایی و «آیین زندگی» اثر دیل کارنگی توسط احمد حسینی از اعضای پیشکسوت کتابخانه عمومی شهید مطهری برگزار شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\گناباد\نشست کتابخوان پیشکسوت مطهری\48388a22-e08f-4747-a0db-e813508a3a27.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\گناباد\نشست کتابخوان پیشکسوت مطهری\9238d38b-005f-4a98-9d39-f390f6576b32.jpg

 
نسخه قابل چاپ