فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب؛

فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان زاوه از کتابخانه عمومی استاد صاحبکار بازدید کردند

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان زاوه از کتابخانه عمومی استاد صاحبکار بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زاوه، همزمان با اولین روز هفته کتاب و کتابخوانی، محمود صادقی،فرماندار؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی قاسمی،رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به همراه هیأت همراه؛ اعضای انجمن کتابخانه عمومی و جمعی از مسئولین شهرستان زاوه از کتابخانه عمومی استاد صاحبکار بازدید کردند.

در ابتدا محمود صادقی، فرماندار شهرستان زاوه ضمن تبریک هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار و تقدیر از فعالان عرصه کتاب گفت: کتاب باید به عنوان یک عنصر اصلی و تأثیرگذار در توسعه جامعه و کشور مطرح باشد. در واقع اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی، پی ریزی بنای توسعه فرهنگی جامعه تلقی می شود. پیوند کتاب و کتابخوانی و ارتقاء و اعتلای فرهنگ و سطح سواد آحاد جامعه، پیوندی ناگسستنی است.
وی افزود: هفته کتاب و کتابخوانی فرصت مغتنمی است که از فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی، کتابداران و فعالین فرهنگی این حوزه که در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی تلاش می‌نمایند، قدردانی شود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی قاسمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان زاوه ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه و تبریک هفته کتاب گفت: ترویج علم و ترویج کتابخوانی برای رونق یافتن اقتصاد فرهنگی در جامعه امری مهم و حیاتی است. همچنین همکاری و مشارکت دستگاه های فرهنگی در راستای اشاعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی بسیار تاثیرگذار است.

در پایان قاسمعلی حقانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زاوه ضمن قددرانی از حضور فرماندار به عنوان عاملی موثر برای ترغیب سایر مسئولین در رابطه با همکاری، همیاری و هم افزایی در راستای اجرای برنامه های فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به بیان توضیحاتی در خصوص برنامه های فرهنگی اجرا شده در هفته کتاب و مسائل مربوط به کتابخانه پرداخت.
 
Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\زاوه\برنامه فرهنگی\33.jpg
 
نسخه قابل چاپ