فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه شهید مطهری مشهد؛

کارگاه آموزشی آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی برگزار شد

هم‌زمان با هفته کتاب کارگاه آموزشی آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی ویژه نوجوانان عضو کتابخانه شهید مطهری مشهد مقدس برگزار شد.

به‌گزارش روابط ‌عمومی اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی خراسان‌رضوی، در سومین روز از هفته کتاب کارگاه آموزشی آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری و با همکاری کلانتری منطقه سیدی و دفتر توسعه محله قائم برگزار شد.

سروان زهرا افسردگان مشاور اجتماعی کلانتری منطقه سیدی مشهد مقدس در این کارگاه آموزشی بر اهمیت آشنایی نوجوانان با آسیبها و محاسن فضای مجازی تاکید کرد.
  وی استفاده از فضای مجازی را ضرورتی انکارناپذیر دانست که در شرایط موجود بعد از شیوع ویروس کرونا در سطح جهان و کشور قوت گرفته‌است.
 افسردگان تعامل و ارتباط متقابل خانواده و فرزندان را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: نقش خانواده در مدیریت صحیح استفاده از فضای مجازی در سنین نوجوانی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

محمودی، مسئول دفتر توسعه محله (تسهیل‌گری) قائم نیز در این جلسه بر اهمیت آشنایی جوانان و نوجوانان با آسیب‌های و معضلات شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد.
وی بر مطالبه گری جوانان و نوجوانان منطقه جهت ایجاد فضاهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی در منطقه تاکید کرد.

گفتنی است، کارگاه آموزشی آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی ویژه نوجوانان عضو کتابخانه شهید مطهری مشهد با حضور بیش ‌از بیست نفر از اعضاء کتابخانه شهید مطهری در فضایی صمیمانه و با پرسشهای نوجوانان حاضر در جلسه و پاسخ مشاورکلانتری و مسئول دفتر تسهیلگری ادامه پیدا کرد.


Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\مشهد\کارگاه آموزشی مطهری\WhatsApp Image 2021-11-23 at 08.21.18.jpeg
 
نسخه قابل چاپ