فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در هفته کتاب انجام شد؛

بازدید کودکان دو مهد کودک از کتابخانه شهدای سلطان آباد خوشاب

همزمان با ایام هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار جمعی از کودکان دو مهدکودک ضحی و صاحب الزمان(عج) از کتابخانه عمومی شهدای سلطان آباد شهرستان خوشاب بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با ایام هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار جمعی از کودکان دو مهدکودک  ضحی و صاحب الزمان(عج) از کتابخانه عمومی شهدای سلطان آباد شهرستان خوشاب بازدید کردند.

فاطمه حسن آبادی، کتابدار کتابخانه عمومی شهدای سلطان آباد شهرستان خوشاب ضمن گرامیداشت ایام هفته کتاب، گفت: در ایامی که متعلق به کتاب و کتابخوانی است سعی کرده ایم تا با دعوت از مدارس و مهدکودک های زمینه آشنایی و حضور کودکن و نوجوانان را به عنوان نسل آینده ساز کشور در کتابخانه های عمومی را فراهم سازیم.
وی افزود: کتابخوانی و قصه گویی تاثیر عمیقی بر فکر و روحیه، تخیل و قوت تصور کودکان دارد و می تواند برای انتقال ارزش های اخلاقی مانند راستگویی و درستکاری و احترام به بزرگتر ها بکار رود.  در همین راستا جمعی از کودکان دو مهد کودک ضحی و صاحب الزمان(عج) ضمن بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه با حضور در بخش کودک با نحوه گروه بندی کتابها و برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی اجرایی برای گروه سنی کودکان آشنا شند.

در ادامه ضمن خوانش شعر و قصه توسط فاطمه حسن آبادی، کتابدار کتابخانه عمومی شهدای سلطان آباد برای کودکان، مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی نیز برگزار شد. در پایان به آثار برتر به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\خوشاب\بازدید مهدکودک\WhatsApp Image 2021-11-22 at 12.48.22.jpeg
 
نسخه قابل چاپ