فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور شهردار ؛

نشست هم اندیشی فعالان فرهنگی شهر سلطان آباد خوشاب برگزار شد

نشست هم اندیشی فعالان فرهنگی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سلطان آباد شهرستان خوشاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست هم اندیشی فعالان فرهنگی با حضور اسماعیل خاتمی فر،  شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سلطان آباد شهرستان خوشاب برگزار شد.

در ابتدای این نشست اسماعیل خاتمی فر، شهردار شهر سلطان آباد  ضمن خیر مقدم ، بر ضرورت حمایت از نویسندگان و ناشران بومی تأکید کرد وگفت: برآنیم تا با تعامل و همکاری نویسندگان با تجربه و جوان بومی بتوانیم گامی مؤثر در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای جوانان شهرستان برداریم.
وی افزود: شهرستان خوشاب با دارا بودن محافل ادبی فعال و نویسندگان برجسته، ظرفیتی مناسب در حوزه شعر و نویسندگی دارد که باید با تلاش و همکاری دستگاه های اجرایی و فرهنگی شهرستان این ظرفیت ها را شکوفا نماییم تا منجر به تولید آثار ادبی فاخر و ارزشمند شود.

در ادامه نشست پیرامون کمک ها و حمایت های شهرداری از انجمن ها و برنامه های فرهنگی هنری بحث و تبادل نظر شد و هریک از اعضاء نظرات، پیشنهادات و دیدگاههای خود را بیان نمودند.
همچنین نامگذاری معبری به نام کتاب، کشف و شناسایی استعدادهای نویسندگان جوان در سطح شهرستان، حمایت از چاپ کتابهای نویسندگان و مؤلفین شهرستان و برگزاری دوره های آموزشی برای نویسندگان کودک و نوجوان از جمله نتایج این جلسه بود.

گفتنی است، در پایان از روسای محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تقدیر بعمل آمد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\خوشاب\هم اندیشی فعالان فرهنگی\4.jpeg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\خوشاب\هم اندیشی فعالان فرهنگی\3.jpeg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\خوشاب\هم اندیشی فعالان فرهنگی\2.jpeg

 
نسخه قابل چاپ