فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته کتاب؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی خوشاب با خانواده های دو شهید معزز شهرستان دیدار و گفتگو کردند

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوشاب با خانواده های دو شهید معزز شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار  امان الله خدمتگزار، فرماندار؛ رضا مهری،  رئیس بنیاد شهید؛ سید حسین خلیلی،  بخشدار شهر مشکان و علی نصرآبادی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوشاب با خانواده های شهیدان معزز براتعلی دارابی و علی حسن زاده کاهانی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در راستای تجلیل از مقام شامخ شهدای معزز و تجدید میثاق با آرمانهای جهادی آنان انجام شد، امان الله خدمتگزار، فرماندار شهرستان خوشاب گفت: شهدا مایه افتحار ملت هستند و مانند نوری روشنی بخش راه مردم در جامعه امروز است و هر کس از این نور تبعیت نکند، خسران خواهد دید.

وی افزود: ما باید قدردان زحمات شهدای عزیز و خانواده‌های آنان باشیم که چنین فرزندانی تربیت کرده و تحویل جامعه داده‌اند.

در ادامه علی نصرآبادی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوشاب با تاکید بر لزوم اجرای برنامه‌ ها و فعالیتهای فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی با محوریت زندگی و شخصیت شهدا، گفت: رمز توسعه فرهنگی جامعه، توجه به سیره اهل بیت (ع) و پیروی از آرمانهای شهدا است.


گفتنی است، در پایان با اهدای هدایایی از خانواده‌ های معزز شهیدان براتعلی دارابی و
علی حسن زاده کاهانی تجلیل شد.
نسخه قابل چاپ