فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب انجام شد؛

بازدید فرماندار خوشاب و هیات همراه از کتابخانه شهدای سلطان آباد

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار فرماندار شهرستان خوشاب و هیأت همراه از کتابخانه عمومی شهدای سلطان آباد شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار امان الله خدمتگزار،  فرماندار شهرستان خوشاب و هیأت همراه از کتابخانه عمومی شهدای سلطان آباد شهرستان بازدید کرد.

در این بازدید امان الله خدمتگزار، فرماندار شهرستان خوشاب با اشاره به سياست هاي روشن و تاثيرگذار دولت در راستای توسعه فرهنگي، گفت: يكي از مهم ترين پايه هاي فرهنگي، حوزه كتاب و كتابخواني است. آنچه مهم است گسترش، ترویج و اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان می‌باشد و باید از همه امکانات و ظرفیت های موجود برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان استفاده نمائیم.
وی تصریح کرد: فضای کتابخانه ‌ها از نخستین محیط‌ هایی هستند که می‌تواند زمینه ‌ساز جذب همیشگی کودکان به کتابخانه‌ ها باشد. اینکه کودک حق انتخاب کتاب مورد علاقه‌ اش را داشته باشد و در آن فضا بتواند به راحتی و در آرامش و امنیت به مطالعه بپردازد، در نتیجه شاداب سازی بخش کودک کتابخانه ها با توجه به محدودیتهای منابع مالی دولتی با بهره گیری از ظرفیتهای مختلفی همچون خیرین می تواند نقش به سزایی در تداوم این حرکت داشته باشد.
خدمتگزار اظهار امیدواری کرد با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ضمن ترغیب حضور مردم در کتابخانه، شاهد افزایش شاخصه های فرهنگی در حوزه کتاب باشی
 
وی در پایان ضمن بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه، نمایشگاه کتاب و آشنایی با نحوه ارائه خدمات کتابخانه ای از خدمات کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوشاب قدردانی کرد.


Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\خوشاب\بازدید فرماندار\WhatsApp Image 2021-11-22 at 10.29.23 (1).jpeg
 
نسخه قابل چاپ