فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با کتاب انجام شد؛

اجرای طرح «زنگ نشاط و دانایی» به همت کتابخانه ملا محمدجعفر طبیب بیلندی گناباد

همزمان با فرارسیدن هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار طرح «زنگ نشاط و دانایی در کتابخانه » به همت کتابخانه عمومی ملا محمدجعفر طبیب بیلندی شهرستان گناباد اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با فرارسیدن  هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار  طرح «زنگ نشاط و دانایی در کتابخانه » به همت کتابخانه عمومی ملا محمدجعفر طبیب بیلندی شهرستان گناباد اجرا شد.

مریم کمالی، مسئول کتابخانه عمومی ملا محمدجعفر طبیب بیلندی گفت: با توجه به ایام کرونا و ضرورت آشنایی کودکان با کتابخانه عمومی در راستای پر کردن ایام فراغت به بهترین شکل ممکن، طرح «زنگ نشاط و دانایی در کتابخانه» اجرا شد. آغاز این طرح همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار و با مشارکت مدارس روستای بیلند در گروهای چندنفره با حضور در کتابخانه برگزار شد.

وی افزود: در این طرح علاوه بر بازدید دانش آموزان از بخشهای مختلف کتابخانه و آشنایی با نحوه ارائه خدمات کتابخانه ای برنامه های فرهنگی نیز از قبیل مسابقه نقاشی، خاطرات نویسی از حضور در کتابخانه، معرفی کتاب و .... انجام می شود. همچنین در پایان مسابقات به آثار برگزیده جوایزی به قید قرعه اهدا می شود.

گفتنی است، اولین روز اجرای «زنگ نشاط و دانایی در کتابخانه» با حضور دانش آموزان دبستان دخترانه امام جعفر صادق(ع) برگزار شد. همچنین دانش آموزان به جمع خوانی منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز پرداختند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\گناباد\زنگ نشاط بیلند\IMG_۲۰۲۱۱۱۱۴_۱۰۰۲۰۱_۸.jpg