فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با گرامیداشت هفته کتاب؛

نشست کتاب خوان کتابخانه ای به همت کتابخانه شهید ابدی شهری گناباد برگزار شد

همزمان با گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار نشست کتاب خوان کتابخانه ای به همت کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار  نشست کتاب خوان کتابخانه ای به همت کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری شهرستان گناباد و با حضور جمعی از اعضای کتابخانه برگزار شد.

هدف از برگزاری نشستهای کتابخانه ای ترغیب بیشتر جامعه به حضور در فضای کتابخانه و به تبع آشنایی بیشتر با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخونی است. در این نشستها علاوه بر ایجاد و تقویت حس انس با کتاب سعی می شود منابع خوانده شده موثر و مفید از سوی دیگر افراد برای بهره گیری سایر افراد جامعه معرفی شود.
در این نشست کتاب خوان کتابخانه ای نیز کتابهای «امام زمان (عج) » اثر زهرا عبدی توسط فاطمه دهقان، مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی، « خوراک زرافه با سالاد لاک پشت» اثر رضا دالوند توسط زهرا رمضانی، «بچه ابر» اثر رد مانتیخو و ترجمه پژمان حبیبی توسط محمدامین قربانی، «همه کار خوب را دوست دارند » گرد آوری ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط سینا ملکی، « فیل دریایی و قهرمان بیس بال » اثر بن لوری توسط علی رمضانی و کتاب « ق‍ص‍ه‌ه‍ای‌ زی‍ن‍ب‌« اثر مهری ماموتی توسط امیرمحمدرجب زاده از اعضای فعال کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری معرفی شد.

همچنین در پایان ضمن شرکت حاضرین در جشنواره کتابخوانی رضوی، از شرکت کنندگان در نشست با اهدای بسته های فرهنگی تقدیر به عمل آمد.
 
نسخه قابل چاپ