فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در هفته کتاب انجام شد؛

بازدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه از کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تربت حیدریه به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین محمد علی فاطمیان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تربت حیدریه به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهرستان  بازدید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی فاطمیان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تربت حیدریه در این بازدید با تأکید بر توجه این اداره بر مقوله «کتاب و کتاب‌خوانی» گفت:  جایگاه کتاب در تعالی فرهنگ و ارتقای فهم مردم از اسلام ناب، نقش بسیار مهمی است و تلاش اداره سازمان تبلیغات اسلامی نیز در راستای نهضت کتاب و کتابخوانی و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در این مسیر است.

وی توجه به بحث «مطالعه و کتاب» را مصداق تواصی به‌ حق و تواصی به صبر دانست و افزود: تشویق به حوزه کتاب‌خوانی را تنها مختص نهادها و سازمان‌های فرهنگی کشور نیست بلکه فراگیرشدن نهضت کتابخوانی یکی از وظایف اجتماعی و دینی آحاد مردم به ‌ویژه قشر دانش‌آموز و دانشجو است.
گفتنی است، در پایان این بازدید ضمن قدردانی از فعالیتهای مجموعه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، از آذر فرقانی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیز با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\تربت حیدریه\بازدید رئیس سازمان تبلیغات\WhatsApp Image 2021-11-21 at 22.25.36.jpeg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\تربت حیدریه\بازدید رئیس سازمان تبلیغات\WhatsApp Image 2021-11-21 at 22.25.44.jpeg
 
نسخه قابل چاپ