فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته کتاب؛

جمعی از مسئولین شهرستان با کتابداران و کتابفروشان فعال قوچان دیدار و گفتگو کردند

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار جمعی از مسئولین شهرستان با کتابداران و کتابفروشان فعال قوچان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار امیر فخر آبادی، رئیس شورای اسلامی؛  ابراهیم مطاعی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ بهاره قاسمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و اعضای شورای اسلامی شهرستان قوچان با کتابداران و کتابفروشان فعال قوچان دیدار و گفتگو کردند.

جمعی از مسئولین شهرستان قوچان  اعم از امیر فخر آبادی، رئیس شورای اسلامی؛  ابراهیم مطاعی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ بهاره قاسمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و اعضای شورای اسلامی شهرستان قوچان  همزمان با بیست ونهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «جای خالی را با کتاب پر کنیم» به منظور قدردانی از تلاشهای فعالان عرصه کتاب با کتابداران، مسئولین کتابخانه ها و کتابفروشیهای فعال شهرستان قوچان  دیدار و گفتگو کردند.

در ادامه این دیدارها از کتابخانه دانشگاه های حکیم نظامی و صنعتی قوچان بازدید و از فعالیتهای ایشان تقدیر به عمل آمد.
همچنین در پایان ضمن بازدید از کتابخانه های عمومی امام خمینی(ره)،  آیت الله آقا نجفی قوچانی، کتابخانه بنت الهدی و آیت الله عطاردی شهرستان به گفتگو با کتابداران پرداختند و از فعالیتهای ایشان در ایام کرونا در رابطه با فعال نگهداشتن کتابخانه ها تقدیر و تشکر کردند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\قوچان\بازدید\IMG-20211121-WA0014.jpg


Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\قوچان\بازدید\IMG-20211121-WA0016.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\قوچان\بازدید\IMG-20211121-WA0019.jpg
 
نسخه قابل چاپ