فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته کتاب؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی ششتمد با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ششتمد با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار  جعفر مهرآبادی، شهردار؛ حسن قدرتی، رئیس شورای اسلامی و مجید تاج آبادی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ششتمد با حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی دستجردی، امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی دستجردی ، امام جمعه شهرستان ششتمد ضمن تبریک هفته کتاب و تقدیر از فعالیتهای فرهنگی انجام شده توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، گفت: کتاب،کتابخوانی و فرهنگ در هر جامعه امری مهم است.  با توجه به پتانسیل بالای شهرستان د رحوزه فرهنگ  باید بیشتر از گذشته در حوزه کتاب و کتابخوانی تلاش کنیم.
وی افزود: جامعه امروز با توجه به تهاجمات فرهنگی دشمنان برای صدمه زدن به بدنه نظام جمهوری اسلامی ایران آگاه سازی مردم امری واجب است و این آگاهی جز با کتاب امکانپذیر نیست.

در ادامه مجید تاج آبادی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ششتمد با بیان شعار بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران «جای خالی را با کتاب پر کنیم»، گزارشی از برنامه و فعالیتهای فرهنگی اجرا شده توسط اداره کتابخانه های عمومی و چشم اندازی از برنامه های آینده ارائه کرد.
 
نسخه قابل چاپ