فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور نویسنده حوزه کودک؛

تور مجازی کتابخانه گردی به همت کتابخانه شهید مطهری گناباد برگزار شد

همزمان با گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی وکتابدار تور مجازی کتابخانه گردی با حضور نویسنده حوزه کودک و نوجوان به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی وکتابدار  تور مجازی کتابخانه گردی با حضور لاله جعفری، نویسنده حوزه کودک و نوجوان به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد برگزار شد.

اسما قلی زاده نوقابی، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد گفت: همزما با بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با توجه به شرایط کرونایی و جلوگیری از ازدحام جمعیت در کتابخانه، تورهای مجازی کتابخانه گردی با همکاری مدارس در راستای آشنایی دانش آموزان با فضای کتابخانه برنامه ریزی و اجرا شد.

لاله جعفری، نویسنده حوزه کودک و نوجوان ضمن تبریک ایام هفته کتاب به کتابداران و دانش آموزان از زحمات کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در راستای آشنایی بیشتر جامعه با کتابخانه ها و برگزاری برنامه های فرهنگی به ویژه تور کتابخانه گردی تقدیر و تشکر کرد.
وی در ادامه به معرفی کتاب های «عمه فندق»، «کبوتر راننده»، «جناب خر و سه فسقلش» و «نینانه» از آثار خود و ویژه رده سنی کودک پرداخت.
در پایان پرسش و پاسخ دانش آموزان با لاله جعفری، نویسنده حوزه کودک و نوجوان در رابطه با نویسندگی، شیوه مطالعه مفید و ... انجام شد.

همچنین کتابهای «اتل،متل» و «ابراهیم در آتش» اثر لاله جعفری توسط محمدحسین زمانی و علی‌محمد رضازاده از اعضا فعال کتابخانه عمومی شهید مطهری برگزار شد.

گفتنی است، در اولین تور مجازی کتابخانه گردی کتابخانه عمومی شهید مطهری  ضمن آشنایی و بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه با نحوه  عضویت و چگونگی ارائه خدمات کتابخانه ای نیز آشنا شدند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آذر\گناباد\کتابخانه گردی\4 (3).jpg
 
نسخه قابل چاپ