فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در چهارمین روز هفته کتاب؛

بخشدار شهر کدکن از کتابخانه عمومی شیخ آقا هادی کدکنی تربت حیدریه بازدید کرد

همزمان با هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار بخشدار شهر کدکن از کتابخانه عمومی شیخ آقا هادی کدکنی شهرستان تربت حیدریه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار احمد محمدی، بخشدار شهر کدکن از کتابخانه عمومی شیخ آقا هادی کدکنی شهرستان تربت حیدریه بازدید کرد.

در ابتدا احمد محمدی، بخشدار شهر کدکن شهرستان تربت حیدریه ضمن تبریک ایام هفته کتاب، گفت: یکی از ضرویات فرهنگی در هر جامعه ی افزایش سرانه مطالعه است. بی شک همکاری و همیاری همه دستگاه های اجرایی در راستای رونق کتابخانه های عمومی و تشویق نسل جوان به سمت کتاب و کتابخوانی باعث پرورش نسل دانا و آگاه و به تبع آن کشوری آباد و پیشرفته خواهد شد.

وی فراهم سازی زمینه های مطالعاتی اعم از تولید سیر مطالعاتی، معرفی کتابهای برتر و ... را بستری موثر برای ايجاد انگيزه و رغبت به مطالعه در جامعه دانست.

در ادامه علیرضا بخشی، مسئول کتابخانه شیخ آقا هادی کدکنی به ارائه گزارشی از فعالیتها و برنامه های فرهنگی و ترویجی اجرا شده توسط کتابخانه پرداخت و همکاری،همیاری و هم افزایی سایر دستگاه های اجرایی را در راستای تحقق ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواستار شد.
 
نسخه قابل چاپ