فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛

همزمان با هفته کتاب کودکان دو مهد کودک از کتابخانه آیت الله کاشانی تربت حیدریه بازدید کردند

همزمان با هفته کتاب و با محوریت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی جمعی از کودکان دو مهد کودک از کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی شهرستان تربت حیدریه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب و با محوریت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی جمعی از کودکان مهد کودک های آزاده و قاصدک از کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی شهرستان تربت حیدریه بازدید کردند.

نسرین السادات منصوری، مسئول کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی شهرستان تربت حیدریه ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار  گفت: در راستای یکی از اهداف اصلی مجموعه کتابخانه های عمومی به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نهادینه کردن انس با کتاب و مطالعه از سنین پایین در قشر آینده ساز جامعه، جمعی از کودکان مهد کودک های آزاده و قاصدک از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کردند و با نحوه عضویت و چگونگی ارائه خدمات کتابخانه ای آشنا شدند.
همچنین در ادامه برنامه هایی از قبیل شعرخوانی، مسابقه و قصه گویی توسط نسرین السادات منصوری، مسئول کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی  بر اساس کتاب «ده قصه از زندگی امام زمان(عج)»  اثر فریبا کلهر از منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانین رضوی نیز برگزار شد.

گفتنی است، در پایان ضمن عضویت کودکان در کتابخانه، هدایایی نیز به رسم یادبود اهدا شد.
Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\تربت حیدریه\بازدید مهدکودکها\final\7 (1).jpeg

Description: H:\1خبر\0کار شده\01400\0آبان\تربت حیدریه\بازدید مهدکودکها\final\7 (7).jpeg
 
نسخه قابل چاپ